Haber

Trabzonspor’da Ertuğrul Doğan başkan seçildi

Trabzonspor Olağanüstü Seçmeli Genel Kurulu’nda 1129 geçerli oyundan 919’unu alarak Ertuğrul Doğan, kulübün 18. lideri seçildi.

Trabzonspor Kulübü’nün muhteşem genel kurulunda başkanlığa Ertuğrul Doğan seçildi.

Hayri Gür Spor Salonu’nda iki gün süren ve tek liste halinde yapılan genel kurulda, oy kullanma hakkı bulunan 9 bin 278 üyeden 1231’i 19 sandıkta oyunu kullandı.

Doğan, geçerli 1129 maçın 919’unu alarak bordo-mavili kulübün 20 aylığına başkanlık görevine getirildi.

Kulübün başkanlığına seçilen Ertuğrul Doğan, Trabzonspor’un yeni lideri olmaktan onur ve gurur duyduğunu belirterek, “Bu yüce görevi en iyi şekilde yerine getireceğime, öncelik vereceğimize söz veriyorum. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımla birlikte kulübümüzün çıkarları bizim tek gerçeğimiz kulübümüzün çıkarları olacaktır.” söz konusu.

Daha önceki konuşmasında “yeni bir hikayeye başlıyoruz” dediğini hatırlatan Doğan, şunları kaydetti:

“Bu hikayenin kahramanları Trabzonspor camiasının bileşenleri, yani sizler olacaksınız. Biz büyük bir aileyiz ve mevcut sıkıntıları aşacak hafızamız, kültürümüz ve güçlü irademiz var. Kimse üzülmesin, karamsar olmasın. Birlikte başaracağız.” Aydınlık yarınlara yürüyün Dün de bugün de Trabzon’dan Ülkemizin farklı şehirlerinden ve Avrupa’dan kongremize katılan, yanımızda olan, yanımızda olmalarına rağmen gönderdikleri mesajlarla desteklerini gönderen herkese teşekkür ederim. gelemedim. Allah yolumuzu açık etsin, dualarınızı esirgemeyin.”

Genel kurulda yönetim kurulu için de bireysel aday olan Deniz Erçin 52, Recep Bakırtaş 54, Harun Özdemir 55, Levent Sekban 60, Aydın İskender 54, Muhammet Lider 54 oy alarak listeye giremedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu